Marta Fox – „Paulina w orbicie kotów”


blog Marty Fox
paulina-w-orbicie-kotow – blog
wydawnictwo Akapit Press
wywiad

(…) Marta Fox, uznawana przez krytykę za „objawienie w powieści młodzieżowej”, napisała powieść blogową, w której odnajdziecie bohaterów jej poprzednich powieści, świat przyjazny ludziom i kotom oraz wartości, pomagające dokonywać wyborów w trudnym czasie pomiędzy dzieciństwem a dorosłością. (…)

Marta Fox dla kocham.tychy.pl

Paulina w orbicie kotówZ prawdziwą radością zawiadamiam, że ukazała się moja nowa książka, „Paulina w orbicie kotów”, będąca kontynuacją „Magdy.doc” i „Pauliny.doc”. Już jest w księgrani internetowej wydawnictwa Akapit-Press, a w tym tygodniu na pewno będzie w księgarniach empiku, Matrasu oraz innych.

Serdecznie pozdrawiam,
Marta Fox

PS. Zapraszam do lektury moich blogów:
http://marta-fox.blog.onet.pl
http://paulina-w-orbicie-kotow.blog.onet.pl

Oto link do wydawnictwa:
http://www.akapit-press.com.pl/index.php

Zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że moich Czytelników ucieszy ta wiadomość. W linku poniżej – wywiad ze mną na temat tejże książki:
http://www.akapit-press.com.pl/news.php?page=1

O książce:

Paulina zaczyna swój blog słowami: „Mam dwóch tatusiów. Prawda to czy fałsz?”
Komentarze ośmielają blogerkę do opisywania zagmatwanej historii rodzinnej, w której pojawia się Łukasz Starszy i Młodszy, mama Magda oraz codzienność, związana z pierwszą miłością i przyjaźnią. Poczucie humoru, szalone pomysły bohaterki, jej otwartość i szczerość powodują, że blog zdobywa popularność w Internecie.
Gimnazjalistka Paulina, wielbicielka kotów, jest w pisaniu mądra, ostra, refleksyjna, co nie znaczy, że daleka od ulegania pokusom nastoletniego wieku.
Jaką rolę w tej opowieści odegrają koty, a jaką dziadek Ignac i Paweł?
Jak można niecnie wykorzystać technikę komputerowego fotomontażu?
Do czego może doprowadzić zazdrość?
Marta Fox, uznawana przez krytykę za „objawienie w powieści młodzieżowej”, napisała powieść blogową, w której odnajdziecie bohaterów jej poprzednich powieści, świat przyjazny ludziom i kotom oraz wartości, pomagające dokonywać wyborów w trudnym czasie pomiędzy dzieciństwem a dorosłością.
Wreszcie odnajdziecie tam to, co najważniejsze: wyrozumiałość, przyjaźń i miłość, bez której „nic, absolutnie nic”.


>> RSS 2.0 feed. >> Both comments and pings are currently closed.

AddThis Social Bookmark Button